Produkcja filmów korporacyjnych: Zaufaj naszemu doświadczeniu

Marka Nucity Production od lat specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych. Bogate doświadczenie poparte nowoczesnym zapleczem sprzętowym pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych koncepcji i tworzenie filmów promocyjnych, które wyróżniają Twoją firmę na tle konkurencji.

Filmy promocyjne dla firm mogą przyjmować bardzo różne formy. Swoboda podejścia do promocji i reklamy, jaką zapewniają nowoczesne techniki audiowizualne pozwala na ciekawą i atrakcyjną dla odbiorcy interpretację praktycznie każdego tematu.

Szymon Hołownia - spot
5 fit - produkcja TV
Z widelcem na szlaku - produkcja TV
Hotel Europejski film promocyjny
Dwa kwadranse biznesu - produkcja TV

Film promocyjny dla Twojej marki lub produktu

Jeśli potrzebujesz film promujący Twoją markę lub produkt, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim Twoim pomysłom w tej kwestii, lub przedstawić własną wizję promocji Twojej firmy za pośrednictwem nowoczesnych technik audiowizualnych. W chwili obecnej większość firm korzysta z tego rodzaju formy komunikacji, gdyż jest ona relatywnie tania i dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Stale rosnąca popularność treści wideo w sieci sprawia, że filmy promocyjne są bardzo wartościowym i efektywnym materiałem marketingowym. Profesjonalnie przygotowane filmy promocyjne docierają do szerokiego grona potencjalnych nabywców, jednocześnie pomagając w budowaniu wizerunku firmy jako eksperta i wywoływaniu pozytywnych emocji związanych z daną marką.

Profesjonalna produkcja filmów promocyjnych

Jako doświadczony producent filmów promocyjnych dla firm nie ograniczamy się wyłącznie do odtwórczej realizacji przekazanych koncepcji. Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo. Odpowiednio zaplanowana produkcja filmu promocyjnego pozwala na skuteczny marketing produktów i usług.

Na przestrzeni wieloletniej działalności Nucity Production zrealizowaliśmy projekty dla wielu różnych branż. To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego Klienta, które poparte dostępem do nowoczesnego zaplecza sprzętowego umożliwia skuteczną realizację nawet najbardziej śmiałych założeń marketingowych i promocyjnych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Realizujemy wysokiej jakości materiały filmowe, które uzupełniamy o grafiki, animacje i multimedia. W ten sposób akcentujemy najważniejsze informacje, bez konieczności ich wielokrotnego, odtwórczego powtarzania. Posiadamy bogate doświadczenie i jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne pomysły.  Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomysłu i przygotowania dokumentacji filmu, przygotowanie materiału, przez profesjonalną post-produkcję, aż do dostarczenia gotowego produktu w jakości dostosowanej do specyfikacji technicznych stacji telewizyjnych i serwisów internetowych.

Rodzaje filmów promocyjnych

produkcja teledysków
Manufaktura film promocyjny
Vipol- film promocyjny
Oticon - transmisja
Muzeum Narodowe - Pablo Picasso - film promocyjny

Filmy korporacyjne - wzmocnij świadomość marki

Filmy korporacyjne tworzymy w celu wzmocnienia wizerunku Twojej firmy lub marki. Przedstawiają one następujące obszary: 

     • wartości, jakimi kieruje się firma
     • dodatkowe korzyści, jakie może zaoferować swoim klientom
     • konkretne produkty lub usługi
     • potencjał firmy
     • spektrum jej działalności
Filmy korporacyjne często stanowią pewnego rodzaju video-wizytówkę. Można je wykorzystać podczas targów branżowych, konferencji i sympozjów, jak również upubliczniać w ramach firmowych serwisów internetowych i kanałów w mediach społecznościowych.

Jak wykorzystać potencjał filmów korporacyjnych?

Profesjonalna produkcja filmów korporacyjnych dostarcza Ci wszechstronne narzędzie marketingowe, które możesz wykorzystać do promocji i wzmocnienia wizerunku marki w różnych kanałach komunikacji – telewizji i sieci Internet. Tego typu filmy promocyjne to doskonały sposób na prezentację firmy w ramach jej własnego serwisu internetowego, mediów społecznościowych oraz innych platform.

Videoprezentacje produktów

Zadaniem prezentacji produktu jest przedstawienie potencjalnemu nabywcy zalet i korzyści płynących z zakupu danego produktu.  Filmy promocyjne okazują się o wiele bardziej skuteczne w kontekście:

   • prezentacji nowych produktów,
   • budowania wizerunku marki,
   • uświadamiania potrzeb związanych z produktem,
   • kreowania pozytywnych emocji związanych z produktem.
 

Firmy planujące przygotowanie prezentacji nowego produktu zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego wsparcia Nucity Production.

Czego możesz się spodziewać po współpracy z Nucity Production?

Jako doświadczony producent filmów promocyjnych dla firm nie ograniczamy się wyłącznie do realizacji powierzonej koncepcji. Klientom zapewniamy fachową pomoc i doradztwo, co przekłada się na możliwość wspólnego przygotowania prezentacji produktu, która:

   • przykuwa uwagę odbiorców,
   • pokazuje cechy i zalety produktu,
   • pokazuje jak użytkować produkt,
   • przedstawia korzyści jakie osiągnie klient dzięki produktowi,
   • dostarcza informacji na temat możliwości zakupu/zamówienia produktu.
   • Przekazuje informację o unikalnych cechach produktu
Marcus Fresh - film promocyjny
Mastercat - film promocyjny
5 fit - produkcja TV
Mistrzostwa grillowania Tefal - realizacja transmisji na żywo
Astrokosmetyka - produkcja TV

Produkcja spotów reklamowych

Spoty reklamowe to krótkie trwające zazwyczaj nie więcej niż 30 sekund produkcje przeznaczone głównie do emisji w TV lub w internecie. Ich zadaniem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta i zachęcenie go do zakupu danego produktu lub skorzystania z określonej usługi. Spoty wykorzystywane są również do kreowania świadomości marki na rynku i budowania jej rozpoznawalności.
Spot reklamowy składa się bodźców wizualnych i dźwiękowych, które przyciągają uwagę odbiorcy i podtrzymują zainteresowanie prezentowaną treścią. Sekretem dobrze przygotowanego sportu jest umiejętny dobór bodźców tak, aby przekaz był czytelny, a forma zwięzła i atrakcyjna.

Spot reklamowy - zwizualizujemy Twoje pomysły

Produkcja spotów reklamowych to jedna z wielu usług z zakresu wideomakretingu, jakie oferujemy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości branży zapewniamy Klientom wsparcie, doradztwo, pomoc w stworzeniu atrakcyjnej koncepcji.

Realizowane przez nas spoty reklamowe są profesjonalnymi produkcjami których jakość jest dostosowana do specyfikacji technicznych stacji telewizyjnych i serwisów internetowych. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na filmy promocyjne.

Wywiady eksperckie - sposób na uwiarygodnienie przekazu

Proponujemy realizację wywiadów eksperckich w warunkach studyjnych i plenerowych. Zrealizujemy dla Ciebie wywiady z ekspertami, influencerami lub osobistościami z branży. A wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i zastosowaniem najnowocześniejszej technologii.

Jedną z cech, która nas wyróżnia jest duża dywersyfikacja zaplecza technicznego, dzięki której przeprowadzenie wywiadów nie musi się ograniczać do przedstawiania widzom tzw. „gadających głów”. Zależnie od realizowanej koncepcji wywiad możemy wzbogacić ujęciami prezentującymi dyskutowane kwestie, infografikami oraz elementami multimedialnymi. Swoboda, jaką zapewniają nam nowoczesne techniki audiowizualne przekłada się na ciekawą i atrakcyjną dla potencjalnego odbiorcy formę wywiadu. Co ważne, nasze wywiady nagrywamy i montujemy w taki sposób, aby przyciągały uwagę widzów i utrzymywały ją do samego końca.

Gdzie znajdują zastosowanie wywiady eksperckie?

Wywiad ekspercki to uniwersalna formuła, która może być wykorzystana jako:

    • Samodzielny materiał promocyjny
    • część prowadzonej transmisji na żywo,
    • część realizowanego webinaru,
    • element filmu korporacyjnego,
    • element filmu produktowego
 

Wywiady eksperckie coraz częściej wpisują się także w filmy promocyjne, w których pełnią rolę informacyjną. Ich fragmenty możesz z powodzeniem wykorzystać do budowania wizerunku i świadomości marki jako branżowego eksperta.

Degustacja win - produkcja TV
Kosmetyka przy kawie - produkcvja TV
Z widelcem na szlaku - produkcja TV
Dobre bo polskie - produkcja TV
Otwarte Rozmowy - produkcja TV
Pacyfika - spot

Testimoniale - sposób na zwiększenie zaufania do marki

Testimoniale w postaci nagrań video to potężne narzędzie marketingowe, z którego korzystają czołowe marki. Tę formę reklamy napotykamy na YouTube i w mediach społecznościowych, a coraz częściej również w telewizji komercyjnej. Swoją skuteczność testimoniale zawdzięczają wysokiemu poziomowi zaufania, jakie wzbudza w odbiorcach nadawca komunikatu. 

Od tradycyjnej reklamy testimoniale odróżnia przede wszystkim forma, w jakiej ujęty jest produkt lub usługa. Z ekranu mówi do nas „zwyczajna osoba” – klient taki jak my – która zakupiła dany produkt/usługę i dzieli się z nami korzyściami, jakie w ten sposób uzyskała. Początkowo do współpracy przy realizacji testimoniali marki zapraszały znane osoby. Dziś już wiemy, że równie efektywne – o ile nie bardziej – są oświadczenia zwyczajnych klientów, którymi utożsamia się potencjalny odbiorca.

Produkcja testimoniali: Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Jesteśmy marką z bogatym doświadczeniem w produkcji filmowej. Tworzymy wysokiej jakości nagrania video do różnych zastosowań, w tym testimoniale do publikacji w sieci i stacjach telewizyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że umiejętne wpisywanie rekomendacji konsumenckich w strategię marketingową firmy to nie tylko szansa na korzyści finansowe, ale również okazja na zacieśnienie relacji z rynkiem. Do tego dążymy tworząc testimoniale, które:

    • budują zaufanie do oferowanych produktów/usług,
    • budują świadomość i zaufanie do marki,
    • wzmacniają lojalność klienta,
    • stwarzają możliwość do pozyskania nowych leadów sprzedażowych
 

Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym studiem nagraniowym oraz wysokowydajnymi narzędziami do post-produkcji. To pozwala nam na realizację różnych koncepcji, z jednoczesnym zachowaniem najwyższej jakości audio i video. Materiał możemy nagrać z wykorzystaniem green box’a i bogatej biblioteki scenografii wirtualnych. Zachowujemy przy tym wierność idei, zgodnie z którą największym atutem wideo-testimoniali jest łatwa w odbiorze sfera wizualna, której głównym elementem jest realny klient opisujący zalety produktu/usługi.

Nasze przykładowe filmy promocyjne

Manufaktura film promocyjny

Manufaktura Łódź

Film promocyjny

Vipol- film promocyjny

Vipol

Film promocyjny

Radosław Sikorski - Produkcja TV

Radosław Sikorski

Film informacyjny

Puma - film promocyjny

Puma

Film promocyjny

Muzeum Narodowe: Widzialne_niewidzialne - film promocyjny

Muzeum Narodowe

Film promocyjny

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń:

(+48) 694 463 535

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. View more
Cookies settings
Accept
Polityka Prywatności
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
POLITYKA PRYWATNOŚCI  
 • POSTANOWIENIA OGÓLNE
W trosce o zachowanie prawa do prywatności użytkowników serwisu www.nucity.pl umożliwiającego korzystanie z różnych usług i możliwości zakupu towarów oraz wypełnienia wymagań wynikających z przepisów prawa, udostępniona zostaje niniejsza Polityka Prywatności, w której wyjaśnia się  w jaki sposób przetwarzane są i jak chroni się dane przekazane przez użytkowników Serwisu (zwanych dalej „Użytkownikami”). Przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu, Użytkownik powinien zapoznać się z treścią tej Polityki Prywatności.  
 • GROMADZENIE I PRZETWARZANIE DANYCH PRZEZ
Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Użytkownika podczas korzystania z Serwisu i strony internetowej Serwisu jest Grupa Nucity z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Wał Miedzeszyński 646/3 (zwana dalej „Administratorem”). Administrator umożliwia Użytkownikom korzystanie z Serwisu w sposób anonimowy. Jednak niektóre dane ujawnione przez Użytkownika w trakcie korzystania z Serwisu mogą  indywidualizować go w taki sposób, że informacje o nim będą mogły być uznane za dane osobowe. Także informacje podawane przez Użytkownika w procesie składania reklamacji lub dochodzenia roszczeń, stanowić będą dane osobowe. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne, z wyjątkiem sytuacji, gdy wnosi on reklamacje lub dochodzi swoich roszczeń. Wówczas wymogiem wynikającym z przepisów prawa jest podanie danych umożliwiających zidentyfikowanie Użytkownika. Administrator gromadzi informacje dotyczące interakcji Użytkowników ze stroną internetową Serwisu, treściami i usługami, w tym: informacje dotyczące urządzenia i logowania, tzw. logi systemowe, zawierające datę, czas wizyty i numer IP urządzenia, z którego nastąpiło połączenie oraz dane na temat statystyki oglądalności strony internetowej Serwisu, ruchu do i z poszczególnych witryn. Powyższe działania mają na celu udoskonalenie strony internetowej Serwisu oraz dostosowywanie jej do potrzeb Użytkownika. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi ze strony internetowej Serwisu i nie są wykorzystywane przez Administratora w celu identyfikacji Użytkownika.
 • CELE I PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH
Dane Użytkowników mogą być przetwarzane w następujących celach:
 • udzielenie porady lub wskazówki w Serwisie, w tym dostarczanie oraz udostępnianie Użytkownikom treści poprzez Serwis, stanowiące wykonanie usługi na rzecz Użytkownika,
 • umożliwienie komentowania Serwisu,
 • umożliwienie realizacji zamówień i dokonania zapłaty online za usługi i produkty oferowane przez Serwis.
 • informowanie o treściach i usługach Grupy Nucity  oferowanych poprzez Serwis,
 • prowadzenie marketingu bezpośredniego, w tym email marketingu
 • prowadzenie pomiaru ruchu i ulepszanie treści oraz usług w Serwisie,
 • udzielenie odpowiedzi na reklamacje lub skargi,
 • zapewnienie zgodności z przepisami prawa, w tym rozliczalności, tam gdzie przepisy prawa wymagają przetwarzania danych osobowych,
 • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych Administratora,
 • dochodzenie lub obrona przed roszczeniami.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Użytkownika przez Administratora jest niezbędność do wykonania usługi na rzecz Użytkownika na skutek rozpoczęcia korzystania z Serwisu oraz prawnie uzasadniony interes Grupy Nucity polegający na wykonywaniu usługi na podstawie przepisów prawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną, prowadzeniu działań z zakresu marketingu Serwisu, umożliwieniu kontaktu z Serwisem, w tym jego komentowania, udzielaniu odpowiedzi na reklamacje lub skargi bądź dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami, a także zapewnieniu rozliczalności oraz zapewnieniu bezpieczeństwa Serwisowi i działania na rzecz ulepszania Serwisu.
 • UDOSTĘPNIANIE DANYCH
Dostęp do danych Użytkownika mogą uzyskiwać podmioty, z których usług korzysta Administrator w celu dostarczania usług Użytkownikom (np. integratorzy sms-ów, firmy obsługujące płatności, podmioty świadczące usługi call center, podmioty zapewniające obsługę IT lub hosting danych). Dane mogą być również udostępnione operatorowi telekomunikacyjnemu, z którego usługi korzysta Użytkownik dla celów wysłania sms-a w Serwisie, o ile będzie to niezbędne do zapobiegania oszustwom. Dostęp do danych Użytkownika mogą mieć także pracownicy oraz współpracownicy Administratora w zakresie realizacji swoich obowiązków służbowych. W takiej sytuacji osoby te są zobowiązane do zachowania danych w poufności. Dane Użytkownika mogą zostać udostępnione na żądanie organów publicznych lub innych podmiotów uprawnionych do takiego dostępu na podstawie przepisów prawa, w szczególności kiedy jest to niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa systemów Administratora lub praw innych Użytkowników.  
 • UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA
Użytkownikowi przysługują następujące uprawnienia w stosunku do jego danych osobowych przetwarzanych przez Administratora w ramach Serwisu:
 • Prawo dostępu do danych osobowych:
Na wniosek Użytkownika Administrator potwierdzi, jakie dane osobowe Użytkownika przetwarza oraz dostarczy mu kopię tych danych.
 • Prawo do sprostowania danych osobowych:
W przypadku, w którym dane osobowe Użytkownika są nieprawidłowe lub niekompletne, Użytkownik może żądać od Administratora ich uaktualnienia lub uzupełnienia.
 • Prawo do usunięcia danych osobowych:
W pewnych sytuacjach Użytkownik może domagać się od Administratora usunięcia danych osobowych przetwarzanych przez Grupę Nucity
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych:
Użytkownik może żądać od Administratora czasowego wstrzymania przetwarzania jego danych (np. nieprzesyłania informacji marketingowych na podany adres email) w określonych sytuacjach. Użytkownik może zażądać ograniczenia przetwarzania jego danych osobowych, kiedy wyraża sprzeciw wobec przetwarzania lub kiedy kwestionuje poprawność danych. Pomimo ograniczenia przetwarzania Administrator nadal będzie uprawniony do przechowywania danych osobowych.  
 • OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Administrator przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane. Po tym czasie dane są usuwane lub anonimizowane w taki sposób, iż nie jest możliwe ustalenie tożsamości Użytkownika. Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, jeżeli obowiązek taki wynika z przepisów prawa lub jest to konieczne dla obrony lub dochodzenia przez Administratora roszczeń w stosunku do Użytkowników.  
 • BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI
W przypadku dokonywania płatności online, korzystamy z zaawansowanych technologii szyfrowania w celu ochrony danych transakcyjnych. Nie przechowujemy danych kart kredytowych ani innych informacji płatniczych na naszych serwerach.  
 • POLITYKA „COOKIES” I INNYCH MECHANIZMÓW AUTOMATYCZNEGO PRZECHOWYWANIA DANYCH NA URZĄDZENIACH KOŃCOWYCH UŻYTKOWNIKA LUB PRZEKAZYWANYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKA AUTOMATYCZNIE
Na stronie internetowej Serwisu stosowane są mechanizmy automatycznego przechowywania danych (mechanizm typu: „cookies”, „Local Storage Object”, „e-Tag”). Są one stosowane w celu lepszego dostosowania strony internetowej Serwisu do potrzeb Użytkowników. Na potrzeby niniejszej polityki mechanizmy automatycznego przechowywania danych będą określane mianem „cookies”. Pliki „cookies” są to pliki zapisywane na urządzeniu końcowym Użytkownika, służące do identyfikacji przeglądarki Użytkownika w trakcie korzystania ze strony internetowej Serwisu. Za ich pomocą dostarczane są Administratorowi informacje statystyczne o ruchu Użytkowników, aktywności Użytkowników i sposobie wykorzystania ze strony internetowej. Pozwalają one na dostosowanie treści i usług do preferencji Użytkownika, a także zapewnienia podstawowych funkcjonalności strony internetowej Serwisu. Na stronie internetowej Serwisu wykorzystywane są pliki „cookies” , które zbierają informacje na temat sposobu używania witryny przez odwiedzających, np. najczęściej odwiedzanych stron lub komunikatów o błędach itp., a także funkcjonalne, które zapisują ustawienia Użytkownika, np. język. Użytkownik w każdym momencie może wyłączyć w swojej przeglądarce obsługę przyjmowania plików „cookies”, jednak efektem takiej zmiany mogą być utrudnienia związane z obsługą usług świadczonych za pośrednictwem Serwisu. Zapisane pliki „cookies” mogą być także przez Użytkownika usunięte poprzez zastosowanie odpowiednich funkcji przeglądarki internetowej, programów służących w tym celu lub narzędzi dostępnych w ramach systemu operacyjnego, z którego korzysta Użytkownik. Ze względu na różnorodność dostępnych przeglądarek i aplikacji służących do obsługi serwisów internetowych zarządzanie plikami „cookies” w różnych przeglądarkach wygląda inaczej, dlatego przed rozpoczęciem korzystania ze strony internetowej Serwisu zalecamy zapoznanie się ze sposobem zarządzania funkcjami prywatności / bezpieczeństwa umieszczonymi w menu używanej przez Użytkownika przeglądarki, oraz skonfigurowania ich w preferowany przez Użytkownika sposób. Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest korzystanie z najnowszych dostępnych wersji przeglądarek internetowych. Niedokonanie zmian w ustawieniach używanej przeglądarki w zakresie zarządzania plikami „cookies” spowoduje, iż pliki „cookies” będą umieszczane w sposób automatyczny w urządzeniu końcowym Użytkownika. Brak dokonania przez Użytkownika zmian w ustawieniach przeglądarki skutkujących wyłączeniem przyjmowania plików „cookies”, połączony z aktywnym korzystaniem z Serwisu oznacza, że ustawienia przeglądarki są zgodne z preferencjami Użytkownika, a Użytkownik wyraził zgodę na wykorzystanie plików „cookies” przez ustawienia używanej przeglądarki.  
 • LOGI DOSTĘPOWE
W trakcie korzystania ze strony internetowej Serwisu zbierane i analizowane są logi dostępowe z informacjami o numerze IP urządzenia końcowego Użytkownika. Tak uzyskane informacje wykorzystywane są w celach administracji stroną internetową Serwisu oraz przy analizach statystycznych interakcji Użytkowników ze stroną internetową Serwisu.  
 • ODSYŁACZE DO INNYCH STRON
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za linki umieszczone na stronie internetowej Serwisu umożliwiające Użytkownikom bezpośrednie przejście na strony, których administratorem nie jest Grupa Nucity. Zachęcamy do zapoznania się treścią zapisów dotyczących prywatności umieszczonych na stronach, do których prowadzą odwołania.  
 • ŚRODKI TECHNICZNE I ORGANIZACYJNE ZABEZPIECZAJĄCE DANE
Informacje przekazywane przez Użytkowników przetwarzane i przechowywane są z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zgodnych z wymogami stawianymi przez obowiązujące prawo. NUCITY zabezpiecza dane Użytkowników przed nieupoważnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem, w szczególności zobowiązuje pracowników lub współpracowników do zachowania danych w poufności. Dane przetwarzane są w środowisku kontrolowanym przy zachowaniu wysokich standardów ochrony.  
 • ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI
Polityka Prywatności może być od czasu do czasu zmieniana przez Administratora, któy zobowiązuje się udostępniać aktualną treść Polityki Prywatności na stronie internetowej Serwisu.  
 • KONTAKT ORAZ PRAWO WNIESIENIA SKARGI
Pytania, wnioski, skargi i uwagi odnośnie zasad Polityki Prywatności oraz przetwarzania danych osobowych Użytkownika przez Grupę Nucity należy kierować drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@nucity.pl.
Save settings
Cookies settings