Produkcja filmów szkoleniowych

Oferujemy kompleksową produkcję filmów szkoleniowych. Tego typu filmy mogą posłużyć jako wewnętrzny materiał dydaktyczny dla pracowników Państwa firmy lub filmy instruktażowe dla Klientów. W produkowanych przez nas filmach szkoleniowych stosujemy różne techniki audiowizualne:
 • osadzamy infografiki,
 • prezentacje multimedialne,
 • animacje,
 • dedykowane materiały video.

filmy szkoleniowe
Całość realizowana jest w ciekawej formie, z zastosowaną techniką greenbox. To przekłada się na wysokie walory edukacyjne naszych materiałów, które:

 • przyciągają uwagę,
 • obrazują poszczególne elementy (odbiorca nie musi już polegać na własnej wyobraźni),
 • ułatwiają zrozumienie złożonych procesów,
 • pokazują jak w prosty sposób wykonać daną czynność, zadanie, obsłużyć proce

Dlaczego warto postawić na profesjonalne przygotowanie filmików instruktażowych?

W wielu przypadkach produkcja filmów szkoleniowych do celów wewnętrznych sprowadza się do bazy kilkusekundowych filmików nagranych przy pomocy urządzenia mobilnego. Orientowanie się w takiej bazie bywa bardzo trudne, a próby jej organizacji czasochłonne. Profesjonalnie przygotowane filmy instruktażowe stanowią bazę wiedzy, z której może skorzystać praktycznie każdy:

 • wieloletni pracownik,
 • osoba nowozatrudniona,
 • klient lub kontrahent.

Taka baza to narzędzie podnoszące kompetencje pracowników, ułatwiające wdrażanie nowych osób w firmie, a nierzadko element, który wyróżnia Twoją organizację na tle konkurencji. Oferując swoim Klientom dostęp do profesjonalnych filmów i filmików instruktażowych wnosisz wartość dodaną, która z pewnością przysporzy Ci wiele pozytywnych rekomendacji.

Filmy i filmiki instruktażowe: Dla kogo?

Obecnie znacznie chętniej sięgamy po filmy instruktażowe niż instrukcje papierowe. Dotyczy to zarówno obsługi złożonych procesów, jak i realizacji pozornie prostych zadań. Wynika to przede wszystkim z szybkości przekazu i łatwości odbioru, które w sposób bezpośredni rzutują na efektywność realizowanych zadań. Dlatego też filmy i filmiki instruktażowe cieszą się tak dużą popularnością. Produkcja filmów szkoleniowych to usługa, którą kierujemy do firm reprezentujących wszystkie branże. W sposób szczególny zapraszamy do współpracy firmy szkoleniowe, ale również wszelkie organizacje chcące poszerzyć kwalifikacje swojej kadry w ciekawy, nowoczesny sposób. Filmiki instruktażowe okazują się nieocenione także w branży IT. Dzięki nim Twoi Klienci szybko uczą się obsługi danego programu, co odciąża Dział Wsparcia i Dział Sprzedaży. Oferta Nucity Production nie ogranicza się do produkcji filmów instruktażowych i szkoleniowych. Na potrzeby Klientów realizujemy m.in. filmy promocyjne, które przygotowujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i aktualnych trendów.

Nasze przykładowe filmy szkoleniowe

Oticon - realizacja webinarów

Oticon

Realizacja filmów szkoleniowych

Spotlight produkcja tv

Spotlight

Realizacja programu online (2 sezony)

Oticon - transmisja

Oticon

Realizacja transmisji na żywo

Marketing i biznes - produkcja TV

Marketing i biznes

Realizacja filmów szkoleniowych

Baramundi - realizacja webinaru

Baramundi

Realizacja webinaru (2 edycje)

Akademia Czystego Powietrza - realizacja webinaru

Akademia Czystego Powietrza

Realizacja filmu szkoleniowego

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń:

(+48) 694 463 535