Nucity Production jest marką zajmującą się produkcją TV i telewizyjną założoną w 2010r. przez osoby, które od kilku lat związane były z szeroko rozumianą branżą medialną.

Początki naszej działalności to produkcja nagrań plenerowych, krótkich form audiowizualnych takich jak klipy do utworów muzycznych, czy realizacja krótkich filmów promocyjnych.

Kolejnym etapem była praca przy realizowanych „na żywo” programach telewizyjnych dla takich telewizji jak TVN, TVN7, TVN METEO, TVN TURBO, POLSAT, TV4, TVP, ITV, TVR, POLONIA1, EZO TV. Doświadczenie zdobywane przez naszych pracowników zarówno telewizyjne, ale także związane z realizacją eventów, koncertów czy realizacją nagrań plenerowch, spowodowało naturalną chęć do rozwoju marki Nucity Production.

Na początku 2011r. powstał ambitny plan biznesowy, który zakładał budowę studia produkcji telewizyjnej, wraz z zapleczem post produkcyjnym.

Pod koniec 2011r. Zdobyliśmy niezbędne finansowanie projektu, co pozwoliło zrealizować założone cele. Na początku 2012r. nastąpiło otwarcie studia produkcyjnego, ze sprzętem dostosowanym do światowych standardów. W planach mamy dalszy rozwój marki.

Dziś Nucity Production  to rozpoznawalna marka w branży produkcji TV. Zajmujemy się produkcją programów telewizyjnych, treści internetowych, transmisji wielokamerowych z wydarzeń oraz wszelkich formatów video. 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Michał Hrebień – Prezes Zarządu Grupa Nucity sp. z o.o.

Michał Hrebień - Prezes Zarządu Grupa Nucity sp. z o.o