Site icon Nucity Production – Filmy promocyjne, webinary, realizacja transmisji, produkcja tv

Konferencja i seria programów dla E-Compeo.TV

Konferencja E-Compeo odbyła się w luksusowym hotelu Warsaw Plaza. Wydarzenie to było ciekawym doświadczeniem, ponieważ mieliśmy okazję  współpracować z platformą biznesową E-compeo, a także zapewnić profesjonalną wideomarketingową obsługę tego wydarzenia. 

E-compeo to platforma biznesowa, która łączy przedsiębiorców i biznesmenów z całego świata w celu wymiany doświadczeń, wiedzy i możliwości rozwoju biznesowego. Ich konferencja, którą mieliśmy zaszczyt obsłużyć, zgromadziła wiele znakomitych gości, w tym Premiera Kazimierza Marcinkiewicza, co podkreśla jej prestiż i znaczenie.

Dostarczyliśmy pełną obsługę techniczną w zakresie wideo, na konferencji E-compeo. Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwoliły na utrwalenie tego wyjątkowego wydarzenia w najwyższej jakości.

Kamery URSA – Perfekcja Obrazu i Profesjonalizm

Do realizacji transmisji wielokamerowych na konferencji użyliśmy 3 kamer URSA, wzbogaconych o zestaw obiektywów i osprzęt. Kamery te charakteryzują się wyjątkową jakością obrazu oraz pozwalają na elastyczną pracę w różnych warunkach oświetleniowych. Dzięki nim udało nam się uchwycić każdy moment i emocje towarzyszące wystąpieniom gości specjalnych oraz uczestnikom konferencji.

Oświetlenie sceny było kluczowym elementem, który nadał wydarzeniu dodatkowego blasku i profesjonalizmu. Precyzyjnie dobrane przez obsługę sali i odpowiednio zestrojone światło pozwoliło na stworzenie odpowiedniej atmosfery, a także ułatwiło pracę naszym kamerom i zapewniło doskonałą jakość wizualną.

Rejestrując dźwięk na kilka kanałów, zadbaliśmy o to, aby w postprodukcji mieć szerokie możliwości jego wykorzystania. To pozwoliło nam na zapewnienie doskonałej jakości podczas relacji, a także umożliwiło precyzyjne dostosowanie dźwięku w programach biznesowych nagrywanych na potrzeby platformy E-compeo.

Produkcja Programów Biznesowych – Nasze Studio, Nasza Kreatywność

Oprócz relacji z konferencji, zrealizowaliśmy również kilkanaście odcinków programów biznesowych dedykowanych dla platformy E-compeo. Nasze studio w Warszawie, pozwoliło nam na swobodne działanie i wykorzystanie kreatywnych rozwiązań w produkcji tych programów. Nasz zespół zadbał o każdy detal, aby programy były atrakcyjne, wartościowe i dostarczały unikalnej treści dla widzów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studia w Warszawie oraz do zapoznania się ze spisem naszego wyposażenia na stronie www.nucity.pl/studio. Czekamy na kolejne wyzwania i możliwość tworzenia wyjątkowych projektów w dziedzinie wideomarketingu i produkcji TV. Do zobaczenia! .

Exit mobile version