produkcja i optymalizacja filmów i kanałów youtube

Produkcja i obsługa kanałów na Youtube​

Czy wiesz że ?
 • Kanał na którym dziewięcioletni Ryan testuje różne zabawki, zarobił w dwa lata 26 milionów dolarów, a kotka Grumpy zarobiła w rok na youtube więcej niż Gwyneth Paltrow ?
 • 60 procent ludzi woli oglądać YouTube niż telewizję na żywo ?
 • Co minutę na YouTube przybywa 500 godzin filmów ?
YouTube - dlaczego go potrzebujesz?

      YouTube to największa wyszukiwarka filmów na świecie. Przekaz informacyjny, rozrywka czy nauka poprzez video jest wiodącą formą komunikacji. Youtuberzy są gwiazdami, firmy docierają ze swoim przekazem do milionów odbiorców, a sam YouTube rozrasta się z roku na rok do ogromnych rozmiarów.

     Co to ma wspólnego z Tobą? Odpowiedź jest prosta: Musisz być na YouTube jeśli chcesz budować w odpowiedni sposób świadomość i wizerunek marki, produktu lub swój własny jako marki osobistej. Prowadzenie kanału na YouTube to także bardzo efektywny sposób na nawiązanie pewnej formy dialogu z potencjalnym klientem, który dzięki kolejnym publikacjom zdobywa wiedzę na temat Twojego produktu lub usługi.

YouTube dla firm

YouTube jest dziś używany przez firmy na wiele różnych sposobów. Od komunikacji wideo poprzez filmy wizerunkowe, testimoniale, prezentacje produktów, czy debaty eksperckie, aż po szkolenia online, webinary czy transmisje wielokamerowe znane do tej pory jedynie z wielkich produkcji telewizyjnych. Firmy na całym świecie postrzegają video jako wiodącą formę komunikacji marketingowej i zdają sobie sprawę, że posiadanie strategii wideomarketingowej to podstawa ich egzystencji. My również widzimy ten potencjał i pomagamy firmom wdrożyć takie strategie poprzez nagrania filmów oraz administrację i optymalizację ich kanałów. 

Tworzenie kanału na YouTube

Jeszcze jakiś czas temu tworzenie kanału na YouTube było relatywnie proste. Obecnie poziom publikowanego za pośrednictwem tej platformy contentu jest tak wysoki, iż amatorskie nagrania nie mają praktycznie żadnych szans na powodzenie. Podobnie jak kanały prowadzone bez konkretnej strategii i planu.
Jako specjaliści od wideomarketingu tworzymy kanały YT w oparciu o długoterminowe strategie i przemyślane plany publikacji. To pozwala naszym Klientom na tworzenie i dostarczanie spójnego kontentu o oczekiwanej jakości. Dotyczy to przede wszystkim warstwy informacyjnej lub rozrywkowej publikowanych filmów, w których promocja i lokowanie produktu odbywa się w sposób niemal przypadkowy.

Rozwijaj z nami swoje pasje

     YouTube to przede wszystkim wspaniała platforma do dzielenia się swoimi pasjami. Obejrzenie wszystkich filmów na YT, które do tej pory wrzucono, zajęłoby Ci 58 tysięcy lat. Pomagamy Youtuberom w przebiciu się przez tak ogromną ilość treści z własnymi filmami. Pomożemy Ci stworzyć odpowiednie filmy przedstawiające Ciebie lub Twoje pasje, stworzymy Twój kanał, nagramy filmy oraz zoptymalizujemy wszystko tak, aby algorytmy wyszukiwarki YouTube działały na Twoją korzyść. Wiemy jak zwiększać zasięgi. Skorzystaj z naszej wiedzy

Dwa kwadranse biznesu - produkcja TV
Dobre bo polskie - produkcja TV
Szymon Hołownia - spot
Ciastko z dziurką produkcja tv
Spotlight produkcja tv
Z widelcem na szlaku - produkcja TV
Niezłe ziółko - produkcja TV
Adam, pomóż! - produkcja TV
Ring TV - produkcja TV
Produkcja filmów i programów na platformę YouTube.

     W chwili obecnej produkcje na YouTube stają się naszą wiodącą działalnością, a warto przypomnieć, że od wielu lat produkujemy programy telewizyjne dla największych stacji w kraju. To pokazuje jaka siła jest w tej platformie i w którą stronę skierowane są oczy całej branży. 

     Posiadamy własne studio telewizyjne, wóz transmisyjny, masę najnowocześniejszego sprzętu i ekipę, która wie jak to wszystko wykorzystać. W kwestii produkcji treści na YouTube nie ma dla nas absolutnie żadnych ograniczeń.

Tworzenie kanału na YouTube z pomocą profesjonalnego sprzętu i doświadczonej ekipy realizatorskiej to przedsięwzięcie, które niesie za sobą liczne korzyści:

 • uzyskanie pożądanej jakości publikowanego kontentu,
 • możliwość przygotowywania ujęć, których nie da się wykonać przy pomocy amatorskiego sprzętu,
 • dostęp do profesjonalnego sprzętu i ekipy montażowej, która zadba o każdy szczegół postprodukcji
 • możliwość przygotowywania materiałów filmowych w różnych miejscach,
 • dostęp do profesjonalnego studia i wirtualnej scenografii.

 

Co możemy zrealizować na Twój kanał ?
 • Programy poradnikowe, kulinarne, DIY itp
 • Transmisje na żywo
 • Programy i debaty eksperckie
 • Programy i spoty polityczne
 • Wideoprezentacje
 • Programy lifestyle
 • Programy rozrywkowe
 • Daily blogi
 • Klipy muzyczne
 • Wszelkie inne formaty

 

Co ważne, każda z powyższych form może zostać wykorzystana w działaniach promocyjnych do budowy wizerunku Twojego lub Twojej marki, który wzbudza w odbiorcach pozytywne emocje. Obecnie prowadzenie kanału na YouTube wykracza poza lokowanie produktu czy werbalną rekomendację. Internauci chcą oglądać treści wartościowe, materiały, które w jakiś sposób wpływają korzystnie na ich życie, zdrowie lub samopoczucie. To ogromna przestrzeń do zagospodarowania, w ramach której możesz stworzyć odnoszącą sukcesy platformę komunikacji realizującą marketing w formie light.

Prowadzenie kanału na YouTube: Obsługa i optymalizacja filmów i kanałów YouTube

      Ważnym punktem naszej działalności jest również obsługa i optymalizacja filmów i kanałów naszych klientów. Nie wystarczy bowiem nakręcić filmik i wrzucić go na platformę. Potrzebny jest cały szereg działań, który sprawi, że nasze filmy i kanały będą lepiej pozycjonowane przez algorytmy, co z kolei zwiększy Twoje zasięgi. To z kolei bezpośrednio przełoży się na rozpoznawalność marki lub produktu, a także na przychody z monetyzacji kanału. Wiemy jak to robić !

Co możemy zrobić dla Twojego kanału?
 • Obsługa techniczna kanałów YouTube
 • Optymalizacja filmów i kanałów
 • Tworzenie grafik
 • Monetyzacja kanału
 • Doradztwo i konsultacje

Nasze przykładowe produkcje YOUTUBE

Ciastko z dziurką produkcja tv

Ciastko z dziurką

Produkcja i realizacja serii programów

Spotlight produkcja tv

Spotlight

Produkcja i realizacja serii programów online

Szymon Hołownia - spot

Szymon Hołownia

Spot społeczny - realizacja

Szybko, Zdrowo, Kolorowo - produkcja tv

Szybko, Zdrowo, Kolorowo

Produkcja i realizacja serii programów

Radosław Sikorski - Produkcja TV

Radosław Sikorski

Film informacyjny

Fitness PZU - realizacja na żywo

Fitness PZU

Produkcja i realizacja programów na żywo

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń:

(+48) 694 463 535