Realizacja telewizyjna

Proponujemy kompleksową realizację programów telewizyjnych (również programów „na żywo”) od pomysłu do efektu końcowego. Przygotowujemy każdy z etapów produkcji. Opracowujemy scenariusz, organizujemy castingi na prezenterów, realizujemy zdjęcia, oraz przeprowadzamy proces postprodukcji. Możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom w zakresie produkcji oraz postprodukcji audio/video. Powierzając nam swój pomysł, możecie być Państwo pewni, że przekujemy go w sukces.

Realizacja telewizyjna w służbie wideo marketingu

Oferujemy także produkcję programów telewizyjnych, mających na celu promocję Państwa marki. Produkowane przez nas programy są profesjonalnymi produkcjami których jakość jest dostosowana do specyfikacji technicznych stacji telewizyjnych. Program może mieć formę luźnej rozmowy, prezentacji zagadnienia związanego z produktem, lub rozmowy z ekspertem w danej dziedzinie. Nasze programy mogą mieć formę pełnowartościowych produkcji z elementami lokowania Państwa produktu.

produkcja tv 1
produkcja tv 2

Możliwości realizacji

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem i doświadczoną ekipą realizacyjną. To przekłada się na szerokie możliwości realizacji:  
  • nawet do 12 kamer HD, 4K
  • rejestracji dźwięku do 48 kanałów,
  • wzbogacania produkcji grafikami, animacjami i multimediami,
  • wirtualnych scenografii, które urozmaicają przekaz,
  • materiału w różnych wersjach językowych,
  • tłumaczeń migowych.
  Tak szerokie możliwości nagrywania i produkcji programów telewizyjnych stwarzają dogodną przestrzeń do komunikacji treści o zróżnicowanym charakterze. W każdym przypadku jesteśmy w stanie dostosować format programu do jego tematyki oraz oczekiwań potencjalnych telewidzów. To sprawia, że Państwa komunikacja z odbiorcą (telewidzem lub potencjalnym nabywcą towarów/usług) staje się czymś więcej niż z góry zaplanowanym przekazaniem danych treści.

Produkcja telewizyjna: Warszawa

Materiał na potrzeby realizacji telewizyjnej możemy nagrać w dowolnym miejscu:  
  • w plenerze,
  • podczas eventu,
  • na terenie zakładu produkcyjnego,
  • w naszym studio.

Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem, które umożliwia realizację produkcji telewizyjnej o dowolnym charakterze. To otwiera przed Klientami Nucity Prudction praktycznie nieograniczone możliwości realizacji programów komercyjnych, informacyjnych, naukowych i innych. Siedzibą naszego studia jest Warszawa, dzięki temu możemy wzbogacić Twoją produkcję filmową o ujęcia wykonane w kluczowych punktach Stolicy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Realizacja telewizyjna jest jedną z naszych specjalności. Od 10 lat zajmujemy się tworzeniem relacji LIVE oraz programów telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie poparte ciągłym rozwojem marki Nucity przekłada się na wysoką kreatywność i profesjonalizm naszego zespołu – cechy niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości.   Planujesz przygotowanie materiału na potrzeby stacji telewizyjnej? Skorzystaj z naszej pomocy! Powierzając nam swoją realizację masz pewność, że zostanie ona przygotowana z zachowaniem najwyższych standardów. Nie masz pomysłu na atrakcyjne ujęcie tematu? Zaufaj naszej kreatywności i umiejętnościom! Przyciągnięcie i utrzymanie uwagi telewidza może być sporym wyzwaniem. Na szczęście wiemy, jak to zrobić.

Nasze przykładowe programy TV

Noc magii produkcja tv

Noc Magii

Produkcja i realizacja programów dla TVN i TVN7

Ciastko z dziurką produkcja tv

Ciastko z dziurką

Produkcja i realizacja programów na YOUTUBE

Prognoza pogody - produkcja TV

Prognoza pogody

Produkcja i realizacja programu

Wstajemy - produkcja tv

Wstajemy Razem

Produkcja i realizacja programów dla TV METRO

Ona ma kota - produkcja tv

Ona ma kota

Realizacja programów dla TVP2

Disco Relax - produkcja TV

Disco Relax

Realizacja programów dla Polsatu i Polo TV

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń:

(+48) 694 463 535